O Nas

Lat doświadczenia

Biuro Rachunkowe ADF powstało 1 marca 1992 roku, kiedy kształtowała się gospodarka rynkowa w Polsce. Byliśmy jedną z pierwszych firm w Przemyślu, która zawodowo zajmowała się obsługą księgową. Zaczynaliśmy jako małe biuro, wynajmując jedynie dwa pokoje w biurowcu przy ul. Borelowskiego 1.  

Rośliśmy i rozwijaliśmy się razem z naszymi Klientami. Razem uczyliśmy się nowej rzeczywistości gospodarczej.  Od początku wspieraliśmy naszych Klientów w prowadzonych przez nich przedsięwzięciach  i w tym nurcie działamy nieprzerwanie do dziś.

Obecnie obsługujemy ponad 300 podmiotów gospodarczych, wśród nich również takie, z którymi współpracujemy nieprzerwanie od ponad 20  lat. Od 2008 roku nasza główna siedziba mieści się nad Sanem, przy Wybrzeżu Ojca Św. Jana Pawła II 20.

Ciągle się rozwijamy patrząc szeroko w przyszłość, lecz nie zapominamy o przeszłości, która nauczyła nas tak wiele. Chętnie  służymy naszym Klientom zdobytym doświadczeniem oraz gwarantujemy maksymalne zaangażowanie w każde zlecenie.