Historia ADF i zespół: wykwalifikowane księgowe, kadrowe i doradcy podatkowi

Biuro Rachunkowe ADF powstało 1 marca 1992 roku. Był to początek powstawania gospodarki rynkowej w Polsce. Byliśmy jednym z pierwszych biur w Przemyślu zawodowo zajmujących się obsługą księgową małych i średnich podmiotów gospodarczych. Rośliśmy i rozwijaliśmy się razem z naszymi klientami. Razem uczyliśmy się nowej rzeczywistości gospodarczej. Do tej pory naszymi klientami są podmioty gospodarcze i osoby fizyczne, które swoją działalność zaczynały w latach 90-tych. Wśród nich jest jeden podmiot gospodarczy, który w 2009 roku został zakwalifikowany do tysiąca największych firm w Polsce.

Kadra i doświadczenie

Nasz zespół zawsze chętnie odpowie na pytania i rozwiąże biurokratyczne problemy, z jakimi codziennie borykają się przedsiębiorcy.

Kadra ADF

 

Obecnie zatrudniamy 17 pracowników. Część to osoby, które pracują u nas od ponad 20 lat. Organizacja biura wygląda następująco:

  • Właściciel i Dyrektor Biura Rachunkowego ADF – Edward Śledziona
  • Zespół Kadr i Płac (4 osoby)
  • Dwa Zespoły Ksiąg Przychodów i  Rozchodów (7 osób)
  • Zespół Pełnej Księgowości (6 osób)

Najważniejszą naszą wartością jest doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 20 lat naszej działalności. Obsługiwaliśmy i obsługujemy różne podmioty, od osób fizycznych po spółki akcyjne. Obsługiwaliśmy oddziały podmiotów zagranicznych i biuro poselskie. Nigdy nie baliśmy się trudnych spraw podatkowych i księgowych.

Wieloletnia praktyka, zdobyte doświadczenie oraz stale podnoszone kwalifikacje pracowników pozwalają gwarantować wysoki poziom świadczonych usług.

Do obsługi naszych klientów wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie księgowe firmy Comarch  -  OPTIMA.